KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14113038
nr 1411 3038
Oidentifierad konstnär. Signerad Marshall, "Loch Long", ram med tisteldekor. Olja på duk, 22x30, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:47:03
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
7
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
7
800 kr
8